4free.pl

Sny i Śnienie

Sny i Śnienie - czym jest Sen?

Świadome Sny, LD - www.samopoznanie.orgCzym jest sen? Encyklopedyczne definicje mówią z reguły, że sen jest stanem przeciwnym do stanu czuwania, charakteryzującym się czasowym zanikiem świadomości, obniżoną wrażliwością na niektóre bodźce, obniżoną przemianą materii i oczywiście zniesioną aktywnością ruchową; jest jedną z podstawowych potrzeb biologicznych (zobacz definicje: PWN). 

Komentarze

Świadome śnienie to nic innego jak astral. Podróżowanie astralne jest łatwe, nie ma w tym nic trudnego, o ile tylko pozwolisz sobie uwierzyć, że możesz to robić. Bardzo często jesteśmy myślami gdzieś indziej. Dlaczego? Dlatego, że myśl jest tam gdzie chcesz by była. Poza tobą jeśli tylko zechcesz. We śnie każda istota podróżuje po astralu. Nie każda zdaje sobie z tego sprawę. Mówi się, że "coś" mi się śniło. To nic innego jak podróż i spotkanie z owym "czymś". Gdy człowiek zasypia, jego ciało drży w szczególny sposób. Czasami jest to na tyle silne, że powoduje przebudzenie. To jest gwałtowne oddzielenie się ciała astralnego od ciała fizycznego.

Można nauczyć się świadomych podróży astralnych, które przynoszą niepowtarzalną wewnętrzną siłę i spokój.

Podczas takich podróży spotyka się inne osoby, ogląda miejsca niedostępne w rzeczywistości. Doświadczenia w astralu są różne, możesz ujrzeć tych których kochasz, a im silniejsze więzi są pomiędzy tobą a tymi, których kochasz, tym łatwiej możesz podróżować.

Według starej wschodniej opowieści wszyscy ludzie potrafili kiedyś świadomie podróżować astralnie, ale ponieważ tak wielu nadużywało tego, przywilej ten został im zabrany. Tym, których myśli i umysły są czyste, praktyka przyniesie uwolnienie od ołowianego, przekarmionego ciała i umożliwi im podróżowanie dokąd zechcą.

Życzę zatem świadomego i miłego śnienia.


Czy nikt nie podróżuje w astralu z odwiedzających tą stronę? A może jednak jest ktoś taki. Podziel się swoimi wrażeniami.

Plus_k

UWAGA! od lutego 2010r. strona nie będzie aktualizowana.
aktualne informacje znajdziesz w nowo tworzonej witrynie: Samopoznanie.org